O autorze
Od dawna wiemy, że ludzie czasami mówią co innego niż w rzeczywistości myślą. Świadomie lub nieświadomie wypowiadają swoje opinie o sobie, produktach, usługach, innych ludziach… Naga prawda ujawnia opinie, sądy, preferencje oraz ich pewność, pokazuje, co myślą i co czują NAPRAWDĘ. Sięga tam, gdzie nie sięgają inni i wydobywa krystaliczną prawdę.
Blog wykorzystuje metodę iCODE™ opracowaną przez polską firmę NEUROHM, stosowaną w ponad 30 państwach na świecie.

Ostatni sondaż przedwyborczy

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. Dużo bardziej pasjonująca niż mogło się wydawać jeszcze tydzień temu. Dlatego też, chwilę po ostatniej debacie prezydenckiej, przygotowaliśmy dla Was sondaż wyborczy z użyciem metody iCODE™.

iCODE™ to proste i intuicyjne narzędzie do badań online stworzone przez naukowców z polskiej firmy NEUROHM. iCODE™ stosowany w biznesie służy m.in. do badań marki, komunikacji, produktów, usług, zadowolenia i lojalności konsumenta. Indeks Pewności Opinii, na którym opiera się iCODE™, bada jak dużo czasu mózg potrzebuje, aby wygenerować daną opinię. Dzięki temu poznajemy jawne, racjonalne opinie oraz ich ukrytą, emocjonalną pewność.

Wszyscy wiemy, że nie zawsze głośno wyrażane opinie są spójne z naszym zachowaniem. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać metodę iCODE™ w badaniach na Nagiej Prawdzie. Dzięki Indeksowi Pewności Opinii jesteśmy w stanie stwierdzić, które z postaw, sądów, poglądów są ugruntowane silnym przekonaniem i przełożą się na nasze działania (Naga Prawda), a które nie są pewne i prawdopodobnie nie będą miały odzwierciedlenia w zachowaniu (Prawda).

Ostatnio przeprowadziliśmy Sondaż wyborczy z przymrużeniem oka, w którym badaliśmy Wasze opinie na temat czterech kandydatów na prezydenta RP. Naszymi bohaterami byli: Bronisław Komorowski, Andrzej Duda, Janusz Korwin Mikke i Magdalena Ogórek. Odkryliśmy m.in. to, że żadnemu z kandydatów nie ufamy na tyle, by powierzyć mu własne oszczędności do zainwestowania. Żaden z nich nie jawił nam się, jako osoba stworzona do rządzenia, żadnego z nich nie byliśmy prawdziwie pewni.


Dziś, tuż po starciu Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy w niezwykle gorącej debacie prezydenckiej, przeprowadzimy Ostatni sondaż przedwyborczy. W którym z kandydatów pokładamy nadzieję na lepszą Polskę? Kto będzie umiał rządzić krajem? Który z nich zatroszczy się o Polaków?

Odpowiedzi na te pytania oraz ich pewność poznamy już jutro.

Zachęcamy do klikania!
Trwa ładowanie komentarzy...