O autorze
Od dawna wiemy, że ludzie czasami mówią co innego niż w rzeczywistości myślą. Świadomie lub nieświadomie wypowiadają swoje opinie o sobie, produktach, usługach, innych ludziach… Naga prawda ujawnia opinie, sądy, preferencje oraz ich pewność, pokazuje, co myślą i co czują NAPRAWDĘ. Sięga tam, gdzie nie sięgają inni i wydobywa krystaliczną prawdę.
Blog wykorzystuje metodę iCODE™ opracowaną przez polską firmę NEUROHM, stosowaną w ponad 30 państwach na świecie.

Ostatni Sondaż Przedwyborczy

Wyniki są już znane! Większość uczestników sondażu może odetchnąć z ulgą. Gdyby tylko czytelnicy portalu naTemat byli reprezentatywną próbą dla Polski to Bronisław Komorowski bezapelacyjnie wygrałby z Andrzejem Dudą! Czy jesteście głosem Polski? Dowiemy się tego w poniedziałek.


Obserwacje poniżej studzą nieco entuzjazm z ewentualnego zwycięstwa Bronisława Komorowskiego. Na poziomie deklaracji (nazywamy to Prawdą), na każde z pięciu zadanych pytań nieco ponad połowa czytelników udzieliła pozytywnych odpowiedzi (wyniki oscylują w przedziale od 49% do 55%). Tylu rodaków wystarczy przekonać, żeby zostać prezydentem. Kiedy jednak popatrzymy na kluczowy wskaźnik metody iCode™ - według której realizujemy sondaż - tzn. na Indeks Pewności Opinii (nazywamy go Nagą Prawdą, gdyż ujawnia to co ankietowani prawdziwie czują i czego są pewni) to wynik spada do 25% - 32%. Już nie połowa, a mniej niż 1/3 badanych szczerze wierzy w atuty obecnie urzędującego prezydenta. Najskromniejsze wyniki poparcia dotyczą tego, czy wierzy we własne działania - 26% oraz czy będzie troszczył się o Polaków- 25% .

A teraz przyjrzyjmy się wynikom, jakie uzyskał Andrzej Duda. Dla tych samych pięciu pytań poparcie deklaruje od 23% do 35% uczestników ankiety (Prawda). Tymczasem szczere poparcie (Naga Prawda) jest o połowę niższe (od 10% do 17%). Uwaga, na jakim pytaniu Andrzej Duda uzyskuje najwyższy wynik? Na będzie troszczył się o Polaków. Nawet jeśli większość czytelników portalu naTemat nie jest elektoratem Andrzeja Dudy, wynik ten zdaje się mówić wiele: najmocniejsza strona Dudy (troska o Polaków) jest najsłabszą stroną Komorowskiego.

Przypominamy, wyniki jakie poznamy w poniedziałek mogą być odmienne… ale miejmy nadzieję, że nie zGoła odmienne. Wierzymy, że Bronisław Komorowski wyciągnie odpowiednie wnioski i swoją służbą podczas drugiej kadencji pokaże, że troszczy się o nas.

Dziękujemy i zapraszamy tym razem nie do klikania, ale do głosowania!
Trwa ładowanie komentarzy...