O autorze
Od dawna wiemy, że ludzie czasami mówią co innego niż w rzeczywistości myślą. Świadomie lub nieświadomie wypowiadają swoje opinie o sobie, produktach, usługach, innych ludziach… Naga prawda ujawnia opinie, sądy, preferencje oraz ich pewność, pokazuje, co myślą i co czują NAPRAWDĘ. Sięga tam, gdzie nie sięgają inni i wydobywa krystaliczną prawdę.
Blog wykorzystuje metodę iCODE™ opracowaną przez polską firmę NEUROHM, stosowaną w ponad 30 państwach na świecie.

Grecy odrzucają warunki zagranicznej pomocy! Czy słusznie?

Po gorącym weekendzie wracamy do Was z równie gorącym badaniem! W ostatnią niedzielę byliśmy świadkami kolejnego aktu "greckiej tragedii". Cała Europa wstrzymała oddech, gdy Grecy decydowali w referendum, czy chcą dalszej pomocy finansowej na warunkach dyktowanych im przez Komisję Europejską, Europejski Bank Centralny i Międzynarodowy Fundusz Walutowy. Społeczeństwo greckie wyraźną większością głosów odrzuciło plan zakładający dalsze zaciskanie pasa za cenę kolejnych pożyczek dla skrajnie niewydolnej gospodarki greckiej. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Was badanie z użyciem metody iCODE™, w którym pytamy o ocenę decyzji Greków oraz jej skutków, a także mierzymy pewność wyrażanych przez Was opinii.


Dla tych, którzy po raz pierwszy natknęli się na naszego bloga, po krótce przedstawimy metodę używaną w naszych badaniach. iCODE™ to proste i intuicyjne narzędzie do badań online stworzone przez naukowców z polskiej firmy NEUROHM. iCODE™ stosowany w biznesie służy m.in. do badań marki, komunikacji, produktów, usług, zadowolenia i lojalności konsumenta. Indeks Pewności Opinii, na którym opiera się iCODE™, bada jak dużo czasu mózg potrzebuje, aby wygenerować daną opinię. Dzięki temu poznajemy jawne, racjonalne opinie oraz ich ukrytą, emocjonalną pewność.

Wszyscy wiemy, że nie zawsze głośno wyrażane opinie są spójne z naszym zachowaniem. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać metodę iCODE™ w badaniach na Nagiej Prawdzie. Dzięki Indeksowi Pewności Opinii jesteśmy w stanie stwierdzić, które z postaw, sądów, poglądów są ugruntowane silnym przekonaniem i przełożą się na nasze działania (Naga Prawda), a które nie są pewne i prawdopodobnie nie będą miały odzwierciedlenia w zachowaniu (Prawda).

Dziś sprawdzimy, co tak naprawdę myślicie o wczorajszej decyzji Greków. Czy greckie OXI (pol. NIE) dla pomocy Europejskiej jest aktem szantażu Greków wobec Europy? Czy może jednak głosem zrozumiałego sprzeciwu wobec tyranii światowej finansjery? Zbadamy również, jak bankructwo Grecji wpłynęło na Wasze opinie na temat samych Greków – jak postrzegacie ich w świetle ostatnich wydarzeń i jak bardzo ugruntowane są Wasze postawy.


Wszystkiego tego dowiemy się już niebawem.

Kliknij i weź udział w badaniu!
Trwa ładowanie komentarzy...